Wypożyczalnia Samochodów CPK

Wypożyczalnia Samochodów CPK – Centralny Port Komunikacyjny Solidarność, nasza firma jest pierwszą firmą która oferuje profesjonalny wynajem samochodów osobowych. Wynajem samochodów osobowych w naszej firmie odbywa się na bardzo prostych zasadach.

Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Katowicach,Legionowie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi oraz Rzeszowie, w Radomiu na porcie lotniczym Warszawa-Radom dodatkowo możecie Państwo odebrać auto przy wskazanym lotnisku po wcześniejszym wypełnieniu naszej aplikacji online która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Jeżeli szukasz odpowiedniej firmy która pomoże dostać się na pobliskie lotniska na przykład do Warszawy, Krakowa lub Gdańska. Nasza firma z pewnością tobie pomoże.

Stworzyliśmy pierwszą w Polsce online wypożyczalnie samochodów osobowych prosto z Centralnego portu komunikacyjnego – Port Lotniczy Solidarność.

Jak wynająć samochód na porcie lotniczym Solidarność?

Nasza firma bardzo dobrze rozumie państwo potrzeby, dlatego staramy się aby możliwości wypożyczenia i oddania samochodu osobowego przedstawiały się jako dwie różne opcje. Pierwszą opcję to że podstawiamy samochód prosto do CPK – Port Lotniczy Solidarność.

Drugą opcję którą zawsze staramy się przedstawić klientowi jako całkiem ciekawą jest to że może wypełnić aplikacje na naszej stronie internetowej i po wcześniejszej konsultacji z przedstawicielem naszej firmy z pewnością przyprowadzimy samochód na miejsce.

Dodatkowym atutem naszej firmy czyli wypożyczalni samochodów z cpk jest to że nie pobieramy kaucji ani nie nakładamy limitu km dla naszych klientów. Wynajem naszych samochodów jest naprawdę prosty i dostępny dla każdego przeciętnego człowieka. Tak naprawdę wystarczy skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej gdzie należy wpisać datę miejsce i dokładny czas odbioru auta lub wynajem samochodu długoterminowego oraz dokładne miejsce zwrotu samochodu lub czy po prostu chciałbyś aby przedstawiciel naszej firmy odebrał samochód od ciebie.

Wypożyczalnia Samochodów CPK

Wypożyczalnia Samochodów CPK
Wypożyczalnia Samochodów CPK
Zadzwoń do nas!